furkangiray.com Hakkında

furkangiray.com Hakkında
furkangiray.com Hakkında
Nedir bu furkangiray.com ne işime yarar ? furkangiray.com’u en iyi şekilde tanıtan hakkında yazımı detaylı inceleyebilirsiniz

Merhabalar,

furkangiray.com blog sitem hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Hakkımda yazımı okumanız beni tanımanız açısından sizin için daha iyi olacaktır. Blog sitemin;

  • Size neler kazandıracağı,
  • Hangi alanlarda kullanıp faydalanacağınız

gibi konular hakkında biraz bilgilendirme yapacağım. Öncelikle belli bir programım olmadığını belirtmek istiyorum. Blog sitem yakında bir çok içerik ile dolacak. Biraz karışık olsa da bilmeniz, kullanmanız ve öğrenmeniz gereken bir çok konuyu sizlerle paylaşacağım.

İlerde daha düzenli ve eğitici kurslar yayınlamayı düşünüyorum. Youtube kanalım ile birlikte öğrenmek istediğiniz konuları daha anlaşılır ve kolay bir şekilde anlamanızı hedefliyorum. 

Kısa bir özet

furkangiray.com özetle aşağıdakileri amaçlar;

  • Web sitesine entegre edilebilecek modüller, bu modül ve eklentilerin nasıl yapıldığı, yapılan modüllerin kaynak kodlarının paylaşılması.

  • Web alanında bir çok konu üzerinde Türkçe kaynak sıkıntısı çekilmemesi. Örn: Laravel, React, ES6 gibi güncel konuların paylaşımı.

  • Hızlı yetişmesi gereken durumlarda web sitesine yapılacak işlemin, kaynak kodlarından kopyala yapıştır mantığıyla hızlıca halledilmesi.

  • Yazı ile anlaşılması zor olacak konularda video desteği ile daha iyi anlatım sağlanması.

0 Shares:

Benimle yorumunu paylaş;

Bunlara da göz atabilirsin
Siteye Loader Ekleme
Devamını Oku

Siteye Loader Ekleme

Yüklenme aşamasında kötü görünümü engellemek amacıyla güzel yükleniyor simgeleri oluşturma ve entegresi bu yazımda anlatılmıştır. İçeriğin devamı için detayını inceleyebilirsiniz.

Devamını Oku